== WEST BAY ATHLETIC LEAGUE ==

GIRLS TENNIS
FOOTHILL DIVISION

Foothill Schedule         Skyline Schedule         Standings

E-mail Results

 


DATE VISITOR

SCORE

@

SCORE

HOST TIME
Tuesday, September 18 Castilleja

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  JV: Castilleja

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  Harker

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
  JV: Harker

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
  Crystal Springs Uplands

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  JV: Crystal Springs Uplands

 

@

 

Menlo 4:00 pm
             
Thursday, September 20 Menlo

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  JV: Menlo

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  Crystal Springs Uplands

 

@

 

Harker 4:00 pm
  JV: Crystal Springs Uplands

 

@

 

Harker 4:00 pm
  Sacred Heart Prep

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  JV: Sacred Heart Prep

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
             
Tuesday, September 25 Notre Dame Belmont

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
  JV: Notre Dame Belmont

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
  Harker

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  JV: Harker

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  Castilleja

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
  JV: Castilleja

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
             
Thursday, September 27 Notre Dame Belmont

 

@

 

Harker 4:00 pm
  JV: Notre Dame Belmont

 

@

 

Harker 4:00 pm
  Crystal Springs Uplands

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  JV: Crystal Springs Uplands

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
             
Tuesday, October 2 Castilleja

 

@

 

Harker 4:00 pm
  JV: Castilleja

 

@

 

Harker 4:00 pm
  Menlo

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  JV: Menlo

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  Sacred Heart Prep

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
  JV: Sacred Heart Prep

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
             
Thursday, October 4 Sacred Heart Prep

 

@

 

Harker 4:00 pm
  JV: Sacred Heart Prep

 

@

 

Harker 4:00 pm
             
Tuesday, October 9 Harker

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  JV: Harker

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  Menlo

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
  JV: Menlo

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
             
Thursday, October 11 Notre Dame Belmont

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  JV: Notre Dame Belmont

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  Menlo

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
  JV: Menlo

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
             
Tuesday, October 16 Castilleja

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  JV: Castilleja

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  Harker

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
  JV: Harker

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
  Notre Dame Belmont

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
  JV: Notre Dame Belmont

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
             
Thursday, October 18 Crystal Springs Uplands

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  JV: Crystal Springs Uplands

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  Menlo

 

@

 

Harker 4:00 pm
  JV: Menlo

 

@

 

Harker 4:00 pm
  Sacred Heart Prep

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
  JV: Sacred Heart Prep

 

@

 

Castilleja 4:00 pm
             
Tuesday, October 23 Sacred Heart Prep

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  JV: Sacred Heart Prep

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  Harker

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  JV: Harker

 

@

 

Notre Dame Belmont 4:00 pm
  Castilleja

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
  JV: Castilleja

 

@

 

Crystal Springs Uplands 4:00 pm
             
Thursday, October 25 Notre Dame Belmont

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  JV: Notre Dame Belmont

 

@

 

Menlo 4:00 pm
  Crystal Springs Uplands

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
  JV: Crystal Springs Uplands

 

@

 

Sacred Heart Prep 4:00 pm
             
Monday, October 29 CCS Qualifier

 

@

 

Menlo 1:00 pm
Tuesday, October 30 CCS Qualifier

 

@

 

Menlo 12:00 pm
             
PLAYOFF  

 

 

 

   
Thursday, November 1 Skyline #1

 

@

 

Foothill #2 4:00 pm